אודות מעלה


מעלה היא ארגון גג של כ 120 חברות מהמובילות במשק הישראלי, הפועל לקידום נושאים של אחריות תאגידית ולפיתוח הסטנדרטים של ניהול אחראי בישראל.

מעלה פועלת משנת 1998, כשמטרתה הראשית היא העלאת מודעות הסקטור העסקי לחשיבות האחריות התאגידית במרקם החברתי הכללי.

אפיקי פעולה

א. רשת מעלה | רשת של חברות עסקיות, אשר מקבלות ממעלה שירותי ייעוץ שוטפים בתחום האחריות התאגידית ובפרט:

מפגשי למידה ופיתוח ידע פרקטי  | מידי שנה מתקיימים כ- 10-12 מפגשי למידה סגורים לחברות ברשת מעלה בהן ניתן ללמוד מהניסיון המעשי העדכני ביותר של החברות הפועלות בתחום בארץ ודרך מומחים מחו"ל.

ליווי מקצועי ופיתוח אישי למנהלים ורפרנטים באחריות תאגידית | מעלה נהנית מראייה רוחבית של המשק הישראלי ורמת אמון גבוהה עם החברות, גופי ממשל וגופי חברה אזרחית ושומרת על קשר שוטף עם מנהלי האחריות התאגידית המאפשר חשיבה, התייעצות על הדילמות השונות בעבודה השוטפת ויצירת חיבורים רלבנטיים. מעלה מוציאה מידי חודש מייל הסוקר את מרחב העשייה באחריות תאגידית.

מפגשי הנהלה/צוות מוביל בחברה לזיהוי כיוונים לפיתוח התחום | כחלק מהייעוץ השוטף מעלה עורכת מצגת הנהלה ו/או פגישת עבודה עם צוות אחריות תאגידית המתמקדות בהצגת התחום וכניסה לנושאים ייחודיים לפעילות העסק.

למידע נוסף על רשת מעלה, לחצו כאן

ב. שימוש בדירוג מעלה ככלי לניהול והטמעת התחום בחברה | לחברות ברשת מעלה וגם לחברות שאינן חלק מרשת מעלה. שאלון דירוג מעלה הוא שאלון מקיף המסייע במיפוי הנושאים השונים בחברה, קבלת בנצ'מארק ביחס למשק הישראלי וקביעת יעדי טיפול. דגש עיקרי על מדידת רמת הניהול של אחריות תאגידית. הקריטריונים מתעדכנים אחת לשנתיים בהתאם לנושאים על סדר היום הישראלי והעולמי וסטנדרטים וולונטריים של שקיפות . דירוג מעלה הוא כלי שינוי המקדם ניהול והטמעה של ערכים חברתיים בעסקים – למידע נוסף על הדירוג לחצו כאן.

ג. הרשת הבינלאומית | הקשר הרצוף וההדוק של מעלה עם ארגונים מקבילים בחו"ל, מאפשר לה להביא למגזר העסקי בישראל את המידע והכלים העדכניים ביותר הקיימים בעולם בתחום האחריות התאגידית. אתם מוזמנים להיכנס לאתרי הארגונים וללמוד על מסגרות העבודה, הניסיון המצטבר, שיתופי פעולה בין מגזריים, והרבה מידע מקצועי מתקדם:

לוגו GRן 2015

bsr-logo-transparent

gc_logo_print

Untitled

מעלה קיבלה את "תו מידות לאפקטיביות" של ארגון "מידות" המעיד כי מעלה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה, להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.