ג'ו קונפינו יגיע לכנס מעלה 2017 02.10.2017

X

עורך החדשנות של אתר Huffington post יתארח בכנס מעלה הבינלאומי שייערך בהאנגר 11 בתל אביב בתאריך ה29.11.17.

ב20 שנה האחרונות תפקד קונפינו בתפקידים רבים ב"גרדיאן" הבריטי בינהם עורך בכיר של העיתון.כיום הוא עורך חדשנות & והשפעה באתר הפופולרי האפיטנג פוסט שנכנסים אליו מעל 200 מליון מבקרים חודשיים.

קונפינו מוכר בכך שרעיונותיו שהיו פעם שוליים הם כעת חלק מהמיינסטרים – סדרנות סביבתית, נהלי רווחה במקום העבודה, מגדר ושוויון גזעני, השפעה חברתית על השקעות ועוד. כיום הוא עוסק בחדשנות, השפעה עסקית, סביבה, טכנולוגיה ועוד.

גו קונפינו 1

הכנס ייחולק שנה למגוון רחב של מושבים הייעודיים למשאבי אנוש, רווחה, שיווק, שירות, חדשנות, סביבה, לקוחות רכש כספים קשרי משקיעים ועוד. זוהי הזדמנות לפגוש  ולשוחח עם מגוון של דוברים מרתקים מחו"ל ומישראל ולהבין כיצד חדשנות לאיכות חיים מייצרת ערך לעובדים, ללקוחות ולציבור בכלל.

ג'ו קונפינו ישתתף במושבי החדשנות  The innovative business of social offering  אשר  יעסוק בחדשנות בקטגוריה העסקית, במושב יוצגו סיפורי מקרה של עסקים הממחישים  פיתוח עסקי המתייחס למגמות חברתיות כגון בריאות, צרכנות נבונה, קהילתיות, שיתופיות, איכות חיים בעיר, Lifestyle וכו'.

ובנוסף ישתתף קונפינו במושב ה Innovation for Good life  ויעסוק בתעניינות המתמדת המחפשת חדשנות אשר תצעיד את העולם לכיוון פיתוח בר קיימא – SDG'S של האו'ם, אחד האתגרים המשמעותיים של מדינת ישראל הוא לשמר ולהמשיך לפתח את היתרון היחסי הישראלי בתחומי החדשנות גם במקומות ודיסציפלינות נוספות מעבר למוקדים המתפתחים בצבא ובמרחב הטכנולוגי.

Jo Confino

@joconfino

להרשמה ופרטים נוספים, לחצו כאן

register_yellow maala 11.9