תמיכה בעובדים ותרומת מארזי טיפוח לצוותים הרפואיים.

לוריאל ישראל מחזקת את הצוותים הרפואיים ושולחת מארזי טיפוח לתמיכה בתקופה הקשה. החברה ממשיכה להעסיק את כל עובדיה וממשיכה בקשר רציף ובתשלומים לספקים. החברה גם מפעילה מערך התנדבות למען הקהילה.

עובדים

לוריאל ישראל ממשיכה את פעילות החברה בהתאם למגבלות התקופה. העובדים לא הוצאו לחל"ת ומקבלים שכר מלא ובנוסף גם משכורת 13 כמתוכנן. העובדים ממשיכים לעבוד במתכונות עבודה שונות – מי מהבית, מי מהשטח, מי מהמשרד, זאת בהתאם לכך שהחברה מוגדרת כעסק חיוני.

ספקים

החברה הוציאה מכתבי תמיכה לכל הספקים וממשיכה לשלם להם ללא הקפאת תשלומים, או הפחתת ריטיינרים גם במקרים בהם הספקים הפסיקו את עבודתם. 

קהילה

עובדי החברה התנדבו באריזת מאות מארזי שי מלאים במוצרי לוריאל מפנקים לצוותים הרפואיים המטפלים בקורונה בביה"ח שיבא תל השומר. ביה"ח שותף חברתי ותיק של החברה, ואחד ממרכזי הטיפוח והיופי של לוריאל ממוקם במרכז הסרטן בבית החולים. המארזים חולקו למאות אנשי צוות בשיבא המטפלים ישירות בקורונה – רופאים ואחיות, כוח עזר, סיעוד, אדמיניסטרציה ומעבדות  – במטרה להקל עליהם במעט את התקופה.

לקוחות

רשתות שיווק המזון והפארם שעדיין פעילות נמצאות בקשרים הדוקים עם החברה, ולמעשה ממשיכות איפה שניתן בפעילות עסקית רגילה, וניתן סיוע היכן שאפשר. החברה מנסה לשמור על קשר ישיר עם הצרכנים והצרכניות על ידי הצעות ערך דרך הרשתות החברתיות, טיפים והסברה לגבי טיפוח עצמי בבית, משלוחים חינם ועוד.

מוזמנים לשתף אותנו בפעולות ובמענים שאתם מציעים בתקופה זו אשר יכולים לתרום ולחזק את החוסן החברתי בימים אלה.

מוזמנים לשתף

המשיכו לעקוב אחר הפעילות שלנו:

התעשייה האווירית | רתימת היכולות הטכנולוגיות להתמודדות עם המשבר, תוך שמירה על המשכיות עסקית

שימוש בטכנולוגיות להתמודדות עם המשבר תוך שמירה על המשכיות עסקית. התעשייה האווירית רותמת את היכולות והטכנולוגיות לסיוע בפתרון המשבר, כדוגמת ייצור מכונות הנשמה במפעל טילים.

Read More »

אינטל | הגדלת התרומות תוך מיקוד בחינוך, בריאות ורווחה, והרחבת התמיכה בעובדים

הגדלת התרומות תוך מיקוד בחינוך, בריאות ורווחה, והרחבת התמיכה בעובדים. אינטל ישראל מגדילה את תקציב התרומות וממקדת אותן בשלושה תחומים מרכזיים: חינוך, בריאות ורווחה. החברה

Read More »